مهدی جعفری ریاست سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اعلام کرد:

شروع فرایند اجرایی ثبت نام پذیرفته شدگان نهمین آزمون استخدام مشترک دستگاه های اجرایی (وزارت جهاد کشاورزی )

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از جذب چهل نفر ( 40 ) نفر در آزمون استخدامی خبر داد و گفت: این آزمون در فضای رقابتی و کاملاً با رعایت ضوابط اعلامی سازمان اداری و استخدامی کشور توسط سازمان سنجش و آموزش کشور تیرماه سال جاری برگزار شده و نتایج پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت در سایت سازمان سنجش اعلام شده است و داوطلبین استخدام در وزارت جهاد کشاورزی میتوانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور از نتیجه و امتیاز خود مطلع شوند. بنابراین طبق اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور پذیرفته شدگان مربوطه باید از ۲۰ شهریور ماه به سازمان جهادکشاورزی استان مراجعه نمایند .

دکتر جعفری ضمن خوش آمدگویی به پذیرفته شدگان برای خدمت در بخش مهم تامین امنیت غذایی مردم عزیز گفت کلیه پذیرفته شدگان این سازمان که رقم کد ملی آنها زوج می باشد در روز های زوج و سایرین در روزهای فرد میتوانند مراجعه نمایند. ضمنا روز پنج شنبه ۲۴ شهریور ماه برای کلیه پذیرفته شدگان که به هر دلیل موفق به حضور برای ارائه مدارک نشده اند در نظر گرفته شده است. وی همچنین گفت با توجه به زمانبندی انجام شده امکان تمدید زمان ثبت نام وجود ندارد و کلیه همکاران مدیریت امور اداری سازمان آمادگی دارند که در مهلت تعیین شده نسبت به تشکیل و تکمیل مدارک مطابق فرایند تعیین شده اقدام نمایند و ابراز امیدواری کرد که بلافاصله بعد از تکمیل مدارک و تشکیل پرونده پذیرفته شدگان که حدودا سه برابر ظرفیت پیش بینی شده است فرایند کارگروه های مصاحبه طبق زمانبندی انجام شود. وی خاطر نشان کرد کلیه اطلاعیه ها و زمانبندی های تعیین شده از طریق سایت مدیریت امور اداری جهادکشاورزی استان قابل دسترسی خواهد بود.

وی در خصوص چگونگی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی این سازمان در نهمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی گفت : پذیرفته برای ارایه مدارک به دبیرخانه جذب و استخدام مستقر در این سازمان از روز یکشنبه مورخ 1401/06/20 تا روز پنج شنبه 1401/06/24 به آدرس بیرجند – بلوار شهدای عبادی (کشاورز) - سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی - طبقه همکف اتاق 110 با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ذیل مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز شامل:

 •  کارنامه اولیه صادر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور
 • ساختار اطلاعات کارنامه مرحله اول(همراه فایل اعلام نتایج اولیه داوطلبان از طریق پرتال قابل دریافت می باشد)
 • شناسنامه داوطلب(تمام صفحات)
 • شناسنامه همسر(تمام صفحات) و صفحه اول و آخر شناسنامه فرزند (در صورتی که داوطلب زمان ثبت نام متقاضی بهرمندی از مزایای مربوطه بوده است)
 • کارت ملی
 • کارت پایان خدمت/ معافیت دایم
 • مدرک تحصیلی
 • مدارک بومی(اصل) مستندات مربوط به امتیاز بومی شهرستان (فرم پیوست به شماره نامه ۳۶۹۴۸۸ مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ سازمان اداری و استخدامی کشور)
 • تاییدیه ایثارگری (در صورتی که داوطلب زمان ثبت نام متقاضی بهرمندی از مزایای مربوطه بوده است)
 • تاییدیه سازمان بهزیستی (در صورتی که داوطلب زمان ثبت نام متقاضی بهرمندی از مزایای مربوطه بوده است)


اطلاعیه جدول زمانبندی مصاحبه هشتمین آزمون

 با توجه به فراگیری ویروس کرونا، زمانبندی مصاحبه تخصصی هشتمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی کشور(موضوع نامه شماره ۲۰۰/۰۰/۲۳۰ تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۵) لغو می گردد.
لذا زمانبندی مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان متعاقبا اعلام خواهد شد.

داوطلبین محترم هشتمین آزمون مشترک دستگاههای اجرایی:
در صورت داشتن مدارک علمی، پژوهشی، زبان و کامپیوتر(ICDL) و...طبق جدول پیوست، حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ مدارک مربوطه را به امور اداری سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی ارایه نمایید.

بدیهی است مدارک ارسالی بعد از تاریخ اعلام شده قابل پذیرش نخواهد بود.
 
 
برای دریافت فرم مصاحبه استخدامی داوطلبان هشتمین امتحان مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور اینجا کلیک نمائید 
 
 


دریافت مدارک پذیرفته شدگان هشتمین آزمون مشترک فراگیر سازمانهای جهاد کشاورزی استانها

 افراد پذیرفته شده در هشتمین  آزمون مشترک از تاریخ 99/11/20 لغایت 99/12/10 با در دست داشتن مدارک زیر به امور اداری سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان جنوبی به آدرس بیرجند - بلوار کشاورز - سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی - طبقه سه مدیریت امور اداری - اتاق شماره 321  مراجعه نمایند.

 1. کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور که براساس خوداظهاری داوطلب صادر شده است؛
 2. 3 قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ پشت نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد؛
 3. اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن؛
 4. اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن؛
 5. اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن؛
 6. اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن(برای آقایان)؛
 7. اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مراجع ذیصلاح (برای مشمولین سهمیه ایثارگران بر اساس بند ب صفحه 1 دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛
 8. اصل مدارک و معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور(برای معلولین)؛
 9. ارایه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذی ربط برای اصلاح حداکثر سن مقرر (براساس تبصره ۲ صفحه ۲ دفترچه راهنمای ثبت‌نام امتحان مشترک دستگاه‌های اجرائی کشور)؛
 10. ارایه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی)؛
 11. ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی. (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در اطلاعیه مورخ 1399/07/27 سازمان سنجش آموزش کشور)

 

تذکر 1 : تاریخ ملاک عمل برای گواهی فراغت از تحصیل و معافیت دائم، پایان خدمت نظام وظیفه 99/7/4 و محاسبه سن تا تاریخ 99/6/20 می باشد.

تذکر 2 : اطلاعات افراد در کارنامه اولیه صادر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور ، صرفا براساس خوداظهاری داوطلب بوده و نتیجه نهایی پس از بررسی، انطباق و اعمال مستندات مربوطه به امتیازات رسیدهای قانونی و تایید آن اعلام خواهد شد.

نکته 3 : بدیهی است عدم مراجعه و تحویل مدارک فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

لازم به ذکر است این مرحله جهت بررسی اطلاعات خوداظهاری داوطلبان و مدارک آنها بوده و داوطلبان واجد شرایط (براساس دفترجه راهنمای ثبت نام هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور) که مدارک آنها توسط این دستگاهها تایید می گردد، جهت شرکت در مصاحبه استخدامی متعاقبا معرفی خواهد شد. ضمنا داوطلبان موظفند مراتب را از طریق آدرس سایتwww.maj.ir/edari  پیگیری نمایند.بازدید امروز39
بازدید دیروز55
بازدید هفته156
بازدید کل68231